Monogram s výročím

400 Kč
Monogram s výročím vyskládaný do staré knihy pomocí metody ohýbání stránek. Žádné stránky nejsou vytržené ani vyřezané, pouze jsou složené tak, aby vytvářely požadovaný tvar. Kniha zůstává po rozložení stran stále čitelnou. 
Na přání skládáme také jména/nápisy - 3 písmena4 písmena5 písmen6 písmen7 písmen8 písmen9 písmendatumy a monogramy pro zamilované
Ideální jako originální dárek nebo netradiční dekorace do bytu. 100% ruční výroba.

Váš požadavek

Do kolonky níže uveďte prosím konkrétní text, který si přejete vyskládat. Po vyplnění ještě zkontrolujte, zda počet písmen odpovídá danému inzerátu.
  • Max. 250 znaků
Počet

Monogram s výročím vyskládaný do staré knihy pomocí metody ohýbání stránek.
Skládané knihy jsou originální dekorace vytvářené pomocí pouhého ohýbání listů. Knihy tedy nejsou po vytvoření vzoru zničené, nechybí jim žádné stránky a po rozložení jsou stále čitelné.
Jedná se o neobvyklý a také velmi osobní dárek nejen pro milovníky knih. Hodí se pro každou příležitost, například jako dárek k narozeninám, zásnubám či ke svatbě, křtinám, k Vánocům, památka k nejrůznějším výročím nebo třeba i jako zajímavá pozornost pro kolegy, kamarády, učitele apod.
Na přání je možné vyskládat téměř jakýkoliv nápis (jméno, přezdívku, iniciály, titul, osobní vzkaz a podobně) nebo číslice (datum svatby, narozenin, složení zkoušek…). Vybírat můžete jména/nápisy - 3 písmena, 4 písmena, 5 písmen, 6 písmen, 7 písmen, 8 písmen, 9 písmendatumy, výročí a monogramy pro zamilované
Používány jsou staré knihy, které už původní majitelé nechtěli a kterých se rozhodli zbavit. Zachraňujeme tedy opuštěné knihy z pozůstalostí, kousky vyřazené z knihoven, antikvariátů apod. Pořízením složené knihy tak získáte nejenom jedinečný dárek či doplněk do bytu, ale zároveň dáte domov knize, která by jinak ukončila svoji životní pouť ve sběru nebo ve spalovně. Veškeré používané knihy jsou zachovalé a bez známek většího poškození. 
Barva knihy je daná její původní vazbou, desky nejsou nově potažené, takže mohou nést stopy svého věku a lehkého opotřebení. Každý složený kus je jedinečný, vytvářený z jiného knižního titulu, proto se desky a barva papíru mohou lišit od vyobrazení na ilustrativní fotografii. Všechny knihy jsou ale stále čitelné. 
Každá kniha je díky pečlivě vyskládanému motivu zajímavá sama o sobě, kromě toho je ale ještě doplněná vhodnou barevnou stuhou, případně i ozdobnými kovovými rohy, aby výsledný dojem byl co nejhezčí. 
Doba dodání je většinou 3-7 pracovních dní od přijaté platby. 
Pokud budete mít nějaké otázky, podívejte se prosím nejprve do sekce Nejčastější dotazy. Pokud zde nenaleznete odpověď, můžete využít náš kontaktní formulář, případně e-mail.  
SK114

Parametry

Velikost knihy
19-22 cm
Materiál
Starší kniha
Způsob výroby
Ruční skládání
Dostupnost zboží
do 3 dnů
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.