Všechny knihy jsou s láskou vyskládané, pečlivě zabalené a s přáním spokojenosti odeslané :-). Na této stránce můžete zjistit, kdy objednaná kniha dorazí až k vám a jak za ni můžete zaplatit. Pokusila jsem se nabídnout co nejvíce přijatelných možností, aby si každý mohl vybrat to, co mu vyhovuje nejvíce.

Doprava

Knihy, které mám skladem, odesílám většinou během 1-2 pracovních dnů od přijetí platby. Na knihy vytvářené na zakázku si sice pár dní budete muset počkat, pevně ale věřím, že vaše čekání bude rozhodně stát za to :-). Zakázkové zboží podle složitosti a kapacitních možností pak většinou odesílám do 7 dní od přijetí platby.
Možnosti dopravy pak nabízím tyto a řídí se aktuálními tarify dopravců: 
Zásilkovna – 79,- (doporučuji)
Česká pošta (Balík Do ruky) – 129,- 
Česká pošta Balík (Na poštu) – 109,- 
Česká pošta (Cenné psaní) – 79,-
PPL – 99,-
PPL Parcel Shop – 99,-
Osobní předání – hotovou knihu je možné si také vyzvednout osobně v Jablonci nad Nisou, případně po dohodě v Liberci

Platba

Platí, že čím dříve svou objednávku uhradíte, tím dříve bude u vás :-). Na platbu většinou čekám 7 dní, po uplynutí této doby odesílám e-mail nebo SMS zprávu s připomenutím. Pokud ani po této urgenci nedojde do 3 dnů k platbě, bude objednávka v systému automaticky zrušena.
Platit je možné několika způsoby:
Převodem na bankovní účet – léty prověřená klasika, pouze u některých bank může trvat převod až dva dny. Můj účet je 2801849783/2010
ComGate – asi druhá nejznámější platební brána v ČR, která umožňuje platit kartou, rychlými bankovními převody, různými peněženkami, dokonce i Bitcoinem. Vše je jednoduché, rychlé a především bezpečné. 
--------------------------------------------
Omlouvám se, ale platbu na dobírku bohužel nenabízím. Mám s ní už několik špatných zkušeností. Chápu, že v dnešní době mnoho lidí nechce platit dopředu, ale chtěla bych vás na tomto místě požádat o pochopení – nejsem klasický internetový obchod. Většinu knih skládám na zakázku, takže pokud někdo nepřevezme svůj balíček, tak nejenom, že přijdu o peníze za poštovné, ale zároveň ztratím mnoho hodin prací na něčem, co už pravděpodobně nikdy nikomu neprodám. A jen pro upřesnění – ani při zasílání na dobírku nemá zákazník žádného e-shopu nikdy jistotu, že se v balíčku nachází přesně to, co si objednal. Takže v důsledku jediný, kdo z dobírky něco má je Česká pošta, která jen neustále zdražuje své služby. Proto pokud máte obavy zasílat peníze předem, kontaktujte mě a já vám dám odkaz na místa, kde si můžete přečíst moje hodnocení (např. na Fler.cz), případně společně něco vymyslíme.
----------------------------------------------

Platba pomocí ComGate

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.